GİZEMLİ OLAYLAR

Gizemli Olaylar – Öldükten Sonra Dünyaya Geri Dönmek

Gizemli Olaylar

Gizemli Olaylar arasında yer alan bugünkü hikayemizde ameliyat masasında ölen bir kadının öldükten sonra tekrar dünyaya geri dönmesi anlatılacaktır. Kendisini dünyaya babasının ruhunun gönderdiğini iddia eden bu kadın ile ilgili hikaye eminim ilginizi çekecektir. Gerçekten yaşandığı iddia edilen hikayede ölümcül bir hastalığa yakalanan Christine Shelton, ameliyat masasında üç kez ölüyor. Ardından öbür dünyada karşılaştığı ölü babasının ruhu kendisine “zamanının daha gelmediğini” söyleyince yeniden dirilerek dünyaya geri dönüyor…

Öldükten Sonra Tekrar Dünyaya Geri Dönme Hikayeleri - Gizemli Olaylar
Öldükten Sonra Tekrar Dünyaya Geri Dönme Hikayeleri

Öldükten Sonra Tekrar Dünyaya Geri Dönme Hikayeleri

Akciğeri artık işlemez duruma gelen 37 yaşındaki İngiliz kadın Christine, bir sabah boynunda ve göğsünde şiddetli ağrılarla uyandı. Hastaneye giden ve acilen ameliyata alınan Chirstine Shelton, ameliyat masasında tıbben ölmüştü. Ancak Christine bir süre sonra hemşirenin tokatlarıyla tekrar dünyaya döndü..

Kendine geldiğinde Christine vücudunun sol yanını ve yüzünü kontrol edemiyordu. “İçimde tonlarca ağırlığında bir şey vardı sanki. Dışarı çıkmaya çalışıyordu.” diyen Christine, acilen tekrar ameliyata alındı. Anestezi uzmanı onu uyuşturduğunda ise kendini kaybetmeye başladı. Daha sonradan Christine yaşadıklarını şu sözlerle açıkladı: “Karanlık bir yere doğru çekiliyordum. Ardından derin bir acıyla kendime geldim. Sonra yine gittim ve yine derin bir acıyla geri döndüm. Sonuncusunda ise, çok daha derine gömüldüğümü hissettim.”

Tüm bu gizemli olaylar yaşanırken Christine aslında ameliyat masasında ölmüştü. Fakat onun anlattıkları bu ölümü daha da ilginç kılıyor: “Kendimi güvende ve huzurlu hissediyordum. Çok güzel bir duyguydu. Koyu ve sıcak bir sıvının içindeydim. Yüzmekten nefret ederim ama kendimi bu sıvının içine bıraktım; çünkü mutluydum. Solumda kabarık, kızıl renkli kayalar vardı. Tırmanmaya kalkarsam parça parça olacaktım. Sağımda ise bir çarşı gibi genişçe uzanan bir alan vardı. Uzakta bir şehrin binaları görünüyordu. Meydanın ortasında etrafında sandalyeler ve bir şemsiye olan, beyaz bir masa gördüm. Bir sokak kahvesinin masası gibiydi.”

Gizemli Olaylar - Ölümden Sonra Tekrar Dünyaya Dönmek
Gizemli Olaylar – Ölümden Sonra Tekrar Dünyaya Dönmek

Diğer Dünyadan Kurtulmak İçin Yukarı Doğru Git

Doktorların ameliyat masasında deliler gibi uğraşıp hayata döndürmeye çalıştıkları Christine, bu sırada öbür dünyada annesi ve babasıyla konuşuyordu: “Annemle babam masada oturuyorlardı. Annem, istiyorsan gel, ama daha yapacak çok şeyin var dedi. Annemin bana bakıp sarılmasını istedim, ama o kıpırdamıyordu. O zaman gitmek istemediğini anladım. Ardından babamın sesini duydum: ‘Haydi git güzelim. Daha zamanın gelmedi.’ Ona nasıl çıkacağımı bilmediğimi söyleyince bana ‘Yukarı doğru git’ dedi.”

Bu olayların sonunda Christine kendini bir hemşire tarafından tokatlanırken buldu. Ona üç kez elektroşok uygulamışlar ve hayata döndürmeye çalışmışlardı. Christine böylece üç kez ölmüş olduğunu anladı. Christine bu olaydan ve ameliyatan sonra şimdi sağlıklı bir kadın. Ata biniyor, spor yapıyor. Fakat hayata bakışı oldukça değişti. Bunu şu sözlerle açıklıyor: “Bu olay beni değiştirdi. Eskiden çok çabuk sinirlenirdim. Şimdi küçük şeyleri kafama takmıyorum.” Christine hayata böylesine güzel sarılmasını babasına borçlu olduğunu düşünüyor: “Babama teşekkür borçluyum. Beni hayata geri döndürdü. Üstelik öbür dünyayla ilgili de bilgi verdi. Sağol baba!” diye konuşuyor..

Ameliyat masasında tıbben ölen Christine, bilmediği bir dünyaya gitti. Orada anne ve babası ile bir çarşı meydanında karşılaştı. Christine, “Orada içimi huzur ve güven kapladı. Ancak babam ‘Haydi git güzelim. Daha zamanın gelmedi’ diyerek beni dünyaya geri gönderdi” diyor…

Gerçek gizemli olaylar arasında yer alan ve ölümden sonra tekrar dünyaya geri dönüşün anlatıldığı hikaye hoşunuza gittiyse benzer hikayeleri aşağıdan okuyabilirsiniz:

1-Gerçek Reenkarnasyon Hikayeleri
2-İngiliz Büyücü, Sinan’ın Aklını Başından Aldı
3-Ölümsüz Saint Germain Kontu

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı