KORKU HİKAYELERİ

Komik Korku Hikayeleri

Komik Korku Hikayeleri – Website Korku Hikayesi

Komik korku hikayeleri kategorisinden bugün sizlerle website korku hikayesi adlı bir öykü paylaşmak istiyoruz. Hikayeyi mutlaka sonuna kadar okumanızı öneriyoruz. Bu hikaye sadece garip bir komik korku hikayesi değil aynı zamanda hiçbir korku sitesinde bulamayacağınız kült bir hikaye.

Bir gün, bir çocuk içerisinde bir sürü korkutucu hikaye ve şehir efsanesi olan bir korku sitesine girdi. Hikayelerden birine yorum yazmak için web sitesine üye oldu. Kullanıcı adı olarak Şeytan666 ‘yı seçti.  Çocuk kullanıcı adını seçer seçmez hemen “Tüm Şeytanları Övün” ve “Şeytanı seviyoruz”  adlı kullanıcılardan özel mesajlar almaya başladı. Korkan çocuk hemen internet bağlantısını kesip lanetli gördüğü siteyi kapattı.

Ertesi gün olduğunda çocuğun evinde bir grup satanist ortaya çıktı. İçeri girip çocuğun önünde diz çöktüler ve ona ibadet etmeye başladılar. Bundan sonra, çocuğun ebeveynlerini öldürdüler ve evin etrafında oturup sigara içtiler. Gece olduğunda satanistler siyah elbiseler giydiler, siyah mum yaktılar ve duaları sondan başa doğru geriye okumaya başladılar. Sonra birden çocuğun boynuzları, sivri kulakları ve kuyruğu çıktı ve kükürt gibi kokmaya başladı.

Otostopçu Kız

Bir genç kız aynı web sitesine “Kime Ait Olduğu Belirlenemeyen Ceset”  olarak kaydolmaya çalıştı. Bir saat sonra, evinin önünde birkaç seri katil ortaya çıktı ve onu kimin öldüreceği konusunda tartışmaya başladılar. Çıkan kavgada seri katiller birbirlerini bıçaklayıp öldürdüler. Bunlar olurken, kız kaçma fırsatını yakaladı. Yol boyunca koşarken, kıza bir araba çarptı. Çarpma o kadar şiddetliydi ki kızın vücudu tamamen parçalandı.

Komik korku hikayeleri
Komik korku hikayeleri

Ertesi gün polisler, otostopçu kız olduğunu düşündükleri bir ceset buldular. Vücudun kalan parçaları ve kopmuş uzuvlarından cesedin kime ait olduğunu belirlemeye çalıştılar fakat belirleyemediler. Kızın üzerinde cüzdan bulunamadığı için kim olduğu ve nerede yaşadığı bulunamadı. Onu üzerinde ismi yazmayan bir mezar taşıyla gömdüler ve ne yazık ki ebeveynlerin hayatları, kızlarının nerede olduğunu aramakla geçti.

Korkunç Palyaçolar

Web sitesini bulan başka bir genç kız kendisine “PalyaçoSever14” takma adını verdi. Birkaç dakika içinde, ön kapının önünde korkunç palyaçolar belirdi. Palyaçolar evin içerisine girmek istedi fakat kız onları içeri almayı reddetti. Kızın annesi polisi aradı ve palyaçoların çoğu gelen polisler tarafından tutuklandı. Ertesi gün kız okula giderken şişman ve tüylü bir palyaço yolunu kesti. Kız kaçmaya çalıştı fakat palyaço onu yakaladı. Bir kaç gün sonra kızın cesedi yolun kenarında bulundu fakat korkunç palyaço hikayesi bir sır olarak kaldı.

Website Korku Hikayesi - ilginç Komik Korku Hikayeleri
Website Korku Hikayesi – ilginç Komik Korku Hikayeleri

Evli bir adam korku web sitesi üzerinde kız tavlamak için kendisine “Fadime61” kullanıcı adını aldı. Birdenbire birçok erkekten ürpertici mesajlar almaya başladı. Bunun üzerine adam siteyi kapatıp tuvalete gitmek için banyoya girdi. Banyoya girdiğinde aynada kendini gördü ve dehşete düştü. Çünkü aynada gördüğü şey bir kadındı. Artık uzun sarı saçları ve göğüsleri vardı.

Kendisine ne olduğunu anlayamayan adam karısına hemen durumu anlatmak için mutfağa girdi. Ona gördüğü an, karısı adama saldırdı ve bağırmaya başladı: “Beni aldattığını biliyordum!” Adam durumu açıklamaya çalıştı ama eşi onu dinlemeden tokatlıyor ve örgülü saçını çekiyordu. Bir süre sonra, iki kadın yorgun düşmüşlerdi. Mutfak masasına oturdular ve birlikte bir şişe şarap içip sarhoş oldular. Erkeklerin hepsinin pislik olduğunu söyleyip durdular ve sabaha kadar birlikte ağladılar.

Eğer siz de bu korku websitesinde bir yorum yazmak istiyorsanız, kullanıcı adınızı seçerken iki kere düşünün. Onlar dikkatli düşünmemişlerdi…

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı