KORKU HİKAYELERİ

Lanetli Bebek Hikayesi

Lanetli Bebek Hikayesi – Şeytan Oyuncak Bebek

Lanetli bebek hikayesi, bir gün dükkandan lanetli bir bebek satın alan küçük bir kız ile ilgili korkunç ve komik bir hikayedir. Öykü wattpad korku hikayeleri arasında gösterilmektedir. Tarafımdan çevirisi yapılarak dilimize çevrilmiştir. Lanetli oyuncak bebek kısa korku hikayesini okuduktan sonra mutlaka Korku Seansı filmi ile ilgili Annabelle gerçek hikayesi adlı yazımı da okumanızı öneririm. Şimdi ürpertici ve komik korku hikayemize geçelim.

Bebekleri gerçekten seven küçük bir kız vardı. Yatak odasında büyük bir oyuncak koleksiyonu vardı. Bir gün, kendi başına bir oyuncak bebek dükkanına gitti. Dükkanda dolaşırken, gerçekten güzel bir oyuncak bebek buldu. Bebek o kadar hoşuna gitmişti ki, küçük kız onu koleksiyonuna katmak için sabırsızlanıyordu. Fakat beğendiği bu oyuncak bebeği satın alacak yeterli parası bulunmuyordu.

Lanetli Bebek Hikayesi
Lanetli Oyuncak Bebek Hikayesi – Korkunç ve Komik Öyküler

Küçük kız, dükkana bakan yaşlı kadının yanına gidip sordu: “Bu bebek ne kadar hanımefendi?”
Kadın cevap verir: “Elinde tuttuğun bebek satılık değil”
Kız cevap verir: “Ama bu bebek çok güzel, onu gerçekten istiyorum.”
Yaşlı kadın kızgın bir şekilde cevap verdi. “Sana söyledim ya, satılık değil o bebek”
Kız ısrar ederek sordu: “Neden satılık değil ki çok güzel bir bebek oysa?”
Yaşlı kadın cevap verir: “Çünkü bu bebek lanetli!”
Kız: “… Umrumda değil.”
Yaşlı kadın: “Bunu sana satmak istemiyorum ama madem bu kadar ısrar ediyorsun, al bebeği senin olsun. Ama sakın bu bebekle bir yerde yalnız kalma. Beraber kalacaksanız da onu dolaba kilitle ve dua et… Kötü bir şey olursa beni suçlama. ”
Kız cevap verir: “Çok teşekkür ederim! ”

Küçük Kız ve Lanetli Oyuncak Bebek

Küçük kız bebeği alarak dükkandan çıkar. Bebeği eve götürebildiği için çok mutludur. Oturdukları apartmana geldiğinde kız asansörü çağırır ve gelmesini bekler. Asansör geldikten sonra kapısını açıp içine girer. Bir yandan da bebeğini sıkıca kolları arasında tutuyordur. Birden asansörün ışıkları söner. Asansör kapısı kapalı olduğu halde asansör hareket etmez. Küçük kız korkar ve bu korkuyla titremeye başlar. Aklına yaşlı kadının söyledikleri gelir “Sakın bu bebekle bir yerde yalnız kalma”…

Küçük kız asansörden çıkmak ister fakat çıkamaz. Artık iyiden iyiye küçük kız, kolları arasında tuttuğu bebeğin lanetli olduğunu düşünmeye başlar. Tam bu sırada bebek, küçük kızın kolları arasında hareket etmeye başlar ve yavaş yavaş başı kıza doğru dönmeye başlar. Kız çığlık atmak ister ama şoktan ses çıkartamaz. Artık oyuncak bebeğin başı tamamen kıza çevrilmiştir. Birden bebeğin gözleri açılır ve cansız cam gözleri ile kıza bakarak konuşur: “Asansörü hareket ettirmek için düğmeye bas geri zekalı!”

Hikayemizi beğendiyseniz lütfen paylaşın ve yorumda bulunun. Dilerseniz asansörde geçen ve çözülememiş bir korku hikayesi olan Elisa Lam Cinayeti adlı hikayemizi de okuyabilirsiniz. Ayrıca lanetli oyuncak bebek Annabelle ile ilgili korkunç bir videoyu buraya tıklayarak Youtube üzerinden izleyebilirsiniz. Bir başka yazıda görüşmek üzere hoşça kalın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı