DEĞİŞİK HİKAYELER

İngiliz Büyücü, Sinan’ın Aklını Başından Aldı

Yaşanmış ilginç Hikayeler – Aşk Büyüsü İle Basireti Bağlanan Sinan

Yaşanmış ilginç hikayeler konu başlıklı yazımda bugün aşk büyüsü ile basireti bağlanan pizza boy Sinan’ın hikayesini anlatacağım. Büyücü Alice Hartley yakışıklı pizzacı Sinan’ı yaptığı bir büyüyle kendisine bağlayıp evlendi. Peki nasıl oldu bu olay?

Tatil İçin Gelinen Antalya Sahilleri

Bir süre önce tatilini geçirmek için Türkiye’ye gelen Alice Hartley, önce Antalya sahillerinde güzel günler geçirmişti. Tatilinin son günlerine doğru İstanbul’a geçen Alice, bir pizzacıda garsonluk yapan Türk gencine sırılsıklam aşık oldu.

İngiltere’de 12 yıldır profesyonel olarak büyücülük yapan Alice Hartley, bu işten büyük bir servetin sahibi olmuştu. Büyücülük mesleğini büyük annesinden öğrendiğini belirten Hartley yaşadığı olayı şöyle anlatıyor:

-Benim ninem, bir Kızılderili ile evliydi. Ninemin kocası da ünlü bir büyücüydü. Ninem, büyücülüğü kocasından öğrenmişti. Daha sonraki yıllarda ben de büyücülüğe büyük merak sarmıştım. Ninemden bu işin bütün sırlarını öğrendim. Ninem öldükten sonra herkes bana gelip, sevdiklerine veya sevmediklerine büyü yapmamı istedi. Birden bire büyücü olup çıkmıştım.

Müşterilerim genellikle ünlü ve zengin kişilerdi. Yaptığım büyülerden sonra bana büyük paralar veriyorlardı. Bu işi çok sevmiştim. Kısa sürede zengin olmuştum. Kendime lüks bir ev ve pahalı mücevherler almıştım. 12 yıl boyunca hiç dinlenmeden büyücülük yaptım. Özel bir hayatım bile yoktu. Yapayalnızdım. Duygularımı paylaşacak bir erkek arkadaşım bile yoktu. Bana büyü yaptırmak için gelen müşterilerin, tatile çıkmam gerektiğini ve Türkiye’nin çok güzel bir tatil cenneti olduğunu söylüyorlardı. Ben de bunun iyi bir fikir olduğunu düşünerek, tatile çıkmaya karar verdim.

Tatil Cenneti Türkiye’ye Yolculuk ve Antalya’da İlk Aşk

Bütün düşüncelerim çok hızla gelişti ve kendimi bir anda Türkiye’de buldum. O herkesin övgüler yağdırdığı tatil cennetinde yani Antalya’da ilk günlerim çok güzel geçiyordu. Denize giriyor, güneşleniyordum. Zaman su gibi akıp geçiyordu. Fakat burada da Türk erkekleri benimle ilgilenmiyordu. Beni güzel bulmuyorlardı. Genellikle güzel turistlerin peşinde koşan Türk erkekleri beni fazla kilolu buluyor ve beğenmiyorlardı. Oysa diğer İngiliz kızları, her gece başka başka Türk erkekleriyle çıkıyorlardı. Bu durum beni çıldırtıyordu.

Antalya’dan ayrılıp Türkiye’nin kalbi olan Istanbul’a gitmeye ve şansımı bir de orada denemeye karar vermiştim. İlk uçakla İstanbul’a gelip, güzel bir otele yerleşmiştim. Ertesi gün, sabah erkenden kalkıp, İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezmeye karar vermiştim… İstanbul’u çok güzel bulmuştum. Fakat çok kalabalık bir şehirdi İstanbul.

Yaşanmış ilginç Hikayeler
Yaşanmış ilginç Hikayeler – Aşk Büyüsü

İstanbul’un Tarihi Turistik Yerlerini Gezerken Tanışılan Pizzacı 

Öğlen saatleri olmuştu ve karnım çok acıkmıştı. Birden bir pizzacının önünden geçtiğimi fark ettim. Hemen içeriye daldım ve garsona kocaman bir pizza siparişi verdim. İşte o anda vurulmuştum. Kalbim hızla çarpmaya başlamıştı. Garsondan çok etkilenmiştim. Sade bir Türk erkeğine benziyordu. Güler yüzlü hali beni perişan etmişti.

Onunla tanışmayı düşündüm. Pizzamı getirince ona gülümsedim ve ismimi söyledim. Tanışmıştık artık, mutluluktan pizzamı nasıl yediğimi bile bilmiyorum. Pizzacıdan ayrıldıktan sonra ona cep telefonu numaramı verdim ve beni aramasını bekledim. Ne yazık ki o gece Sinan beni aramamıştı. Beklemekten vazgeçtiğimde, neredeyse sabah olmak üzereydi. Çok kızmıştım çünkü Sinan beni beğenmemişti.

Aşk Büyüsü Yapılan Sinan Alice ile Evleniyor

Birden aklıma müşterilerime yaptığım büyüler geldi. Yüzlerce kadını, erkeklere aşık eden büyülerim. Hemen o büyülerden birini yaptım ve sabah erkenden o pizzacıya gittim.Sinan oradaydı, yanıma geldi ve siparişimi aldı. Bu sırada ben büyücülüğümü göstermiştim bile. Bu kez hiç şansı yoktu.

Büyü etkisini gösterdi. Artık Sinan’ın gözü benden başka kimseyi görmüyordu. Sinan ile o gece buluştuk ve müthiş bir gece geçirdik. Birkaç gün içinde birbirimize aşık olduk. Ona benimle İngiltere’ye gelmesini söyledim. Sinan bu fikrime sıcak baktı. Şimdi İngiltere’de mutlu bir evliliğimiz var. Artık büyücülük de yapmıyorum.

Yaşanmış ilginç hikayeler başlıklı yazı hoşunuza gittiyse, alttaki benzer hikayeleri de okuyabilirsiniz

1-Evliya Hikayeleri – Kısa Dini Hikayeler – Evliya Emir Ahmet Buhari
2-Yaşanmış Sıradışı Olaylar
3-Yaşanmış Korku Hikayeleri – Yaşanmış Korkunç Kısa Hikayeler

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı