KORKU HİKAYELERİ

Mickey Mouse Korku Hikayesi

Mickey Mouse Korku Hikayesi – Suicidemouse.avi

Creepypasta Suicidemouse.avi

Mickey Mouse Korku Hikayesi, Creepypasta Suicidemouse.avi veya İntihar Eden Fare şeklinde de bilinen bir korku hikayesini dinlemek üzeresiniz. Bu hikaye belki de şu ana kadar hiç görmediğiniz ve duymadığınız bir hikaye. Baştan uyarmalıyım, size Mickey Mouse’un, çocukluğunuzda hatırladığınızdan çok farklı bir versiyonunu anlatacağım. Bustle için Yaşam Tarzı Editörü Lucia Peters, geçen yıl boyunca gerçekten şaşırtıcı araştırmalar yaptı ve onun sayesinde hepimiz Creepypasta’yı ve hepimizi korkutan Mickey Mouse YouTube videosunu öğrendik .

Creepy Pasta Nedir?

Creepypasta nedir, sorusuna şöyle cevap verebiliriz. Creepypasta hepimizi ürperten korku hikayelerinin anlatıldığı, korkunç resimler ve videoların paylaşıldığı yabancı bir hikaye sitesidir.
Creepypasta üzerinden yayılan ürpertici Mickey Mouse videosunu ve anlatılan Mickey Mouse korku hikayesini dinlemek için emniyet kemerinizi sıkıca bağlayın.

Suicidemouse.avi Videosu

Orijinal hikayeye göre “Suicidemouse.avi” adlı video, ünlü film eleştirmeni Leonard Maltin’in, çizgi filmin DVD derlemesi için hangi versiyonun kullanılacağına karar vermek için eski Mickey Mouse çizgi filmlerini inceler. Bu sırada Leonard Maltin “kayıp” bir Mickey Mouse çizgi filmi keşfeder.

Video, internet dünyasında bilinen en rahatsız edici videolardan biridir. Eh, en azından biz öyle düşünüyoruz. 2009’dan beri videonun 1,1 milyondan fazla izlenmesi var. Bu rahatsız videoyu isterseniz yazı girişindeki “Mickey Mouse Youtube videosu” yazan yere tıklayarak youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Creepypasta Suicidemouse.avi
Mickey Mouse Korku Hikayesi

Video, eli arkasında yere bakarken sokakta yürüyen çok utanç verici bir Mickey Mouse ile başlar. Arka planda dağınık, korku filmi benzeri piyano müziği, sizi derinlere çeker. Bir buçuk dakika içinde, ekran git gide kararır. Söylentiye göre, video keşfedildiğinde altıncı dakikaya kadar bu şekilde video devam eder. Sonra görüntüler farklılaşmaya başlar. Bu sefer Mickey hala sokakta yürüyordur ama arka planda çığlık atan bir adam duyulur. Gittikçe videonun arka planında daha fazla ses duyulmaya başlanır ve bu sesler kanla karışık çığlıkların karmaşası haline gelir. Nihayet Mickey’nin yüzü ortaya çıkar ama bu sefer görüntü titrek ve bulanıktır. Sonra Kiril dilinde yazılmış bir cümle ekranda belirir: “Cehennem izleyicilerini içine çekiyor.”

Korkunç Mickey Mosue Hikayesi Creepypasta Versiyonu

Orijinal versiyonu böyle olan Mickey Mouse korku hikayesi creepypasta’ya göre biraz daha rahatsız edicidir. Maltin bu videoyu ilk kez görüntülediğinde, odadan ayrılmak zorunda kaldığı için çok üzülmüş ve bir asistanının videoyu izlemeye devam etmesini sağlamıştır. O gece nöbet tutan nöbetçi, videoyu bitirdikten sonra asistanın odadan dışarı çıktığını, yedi kez “Gerçek acılar bilinmiyor” şeklinde konuşarak, gardiyanın silahını aldığını ve kendini öldürdüğünü söyler.

Diğer bir inanışa göre ise Mickey Mouse korku hikayesi aslında gerçek değildir. Hatta gerçek olmaktan çok uzaktır. Bahsedilen hikayeye göre “ Suicidemouse.avi ” videosunun 1930’lardan gelmesi beklenir. Ancak Lucia Peters, Suicidemouse.avi adlı Korkunç Mickey Mouse videosunun bu zaman dilimindeki diğer Mickey Mouse çizgi filmlerine görsel olarak hiç benzemediğini bildirmiş ve sadece videonun 1930larda çekilmiş olduğuna inanmamızı sağlayacak şekilde görselleştirildiğini ifade etmiştir.

Mickey Mouse Korku Hikayesi
İntihar Eden Fare

Son olarak “ Suicidemouse.avi ” nin bu kadar inandırıcı olması, onun gerçek dışı olduğunu düşünmeyi daha da zorlaştırıyor. İnsanların bu hikayeye inanmaları aslında diğer Creepypasta öykülerinin de varoluşunun yolunu açtı. Bu yüzden, Mickey’nin bu korkutucu versiyonunun gerçek olup olmadığına inanmak size kalmış. Ben şahsen intihar bölümünün kesinlikle gerçek olmadığını düşünüyorum.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı