KORKU HİKAYELERİ

Vahşice Öldürülen Smith Kardeşler Korku Hikayesi

Vahşice Öldürülen Smith Kardeşler Korku Hikayesi – Ürpertici Şehir Efsaneleri

Ürpertici Şehir Efsaneleri arasında gösterilen ve vahşice öldürülen Smith Kardeşler’i konu alan korku hikayesi yatak odasında uyurken öldürülen iki genç kızı konu alan korkunç bir şehir efsanesidir.

Korkunç Şehir Efsaneleri
Ürpertici Şehir Efsaneleri

Wisconsin’deki Plainfield’da yaşayan John Smith adında bir çocuk vardı. Korkunç e-postalara, korku hikayeleri ve pop-up’lara çok düşkündü. Her gün bunların yenilerini bulur ve tanıdığı herkese gönderirdi. Hatta bazılarını kendi yapıp yabancılara göndermeye bile başlamıştı. İnternette insanları korkutmayı çok severdi.

Gelen Korkunç E-Postalar

Kasım 2007’de bir gün, John e-postasının gelen kutusunu açtı ve iki genç kızdan gelen bir mesaj buldu. Kızlar John’a kendilerini “Smith Kardeşler” olarak tanıtmışlardı ve ona ablaları olduğunu söylemişlerdi. Ayrıca, yıllar önce aynı evde yaşadıklarını ve John’un şu anda kullandığı odanın onların odası olduğunu da söylediler.

John şaşırır, çünkü ailesinin tek çocuğudur. Bu yüzden onlara kız kardeşinin olmadığını ve onu yalnız bırakmalarını söyleyerek cevap verir.

Korkunç Şehir Efsaneleri
Kısa Korkunç Hikayeler

Ertesi gün, John Smith’in mailine bazı fotoğraflar ile birlikte ürpertici bir mesaj gelir. İlk fotoğrafta iki genç kız görünüyordur. Bunlar Smith kardeşlerdir. Fotoğrafın altında “Smith Kardeşler Öldürüldü” yazıyordur Smith Sisters Murdered Anonymously). Mailin devamında, öldürülen kızlar  bu fotoğrafı gösterip John’un büyük kız kardeşleri olduklarını iddia ederler. Ayrıca 1993’te John’un şu anda yaşadığı evde yaşadıklarını söylerler Hayatlarının o korkunç geceye kadar çok güzel olduğundan da bahsederler.

Korkunç Mailde Yer Alan Gazete Küpürü

John ürpermiş bir şekilde maile iliştirilmiş diğer eki açar. Bu ek, taranmış eski bir gazete makalesidir. Ekte şunlar yazılıdır:

“1993’te Wisconsin’deki küçük kasaba Plainfield’de iki kız kardeş vahşice öldürüldü. 19 yaşlarındaki Lisa Smith ve Sarah Smith kardeşler, 15 Kasım akşamı saat 01: 30’da evlerinde saldırıya uğradılar. Katil eve girdiğinde Smith kardeşler odalarındaydı. Kimse onların çığlıklarını duymadı. Sabah olduğunda ebeveynleri, kızlarının yatak odası dolabında onların cesetlerini buldu. Katil çoktan gitmişti ve hiçbir iz bulunamamıştı. Polis kapsamlı bir soruşturma yürüttü, ancak hiçbir şeye ulaşılamadı ve saldırının ardındaki gizem çözülemedi. Bulunan tek kanıt Lisa’nın bilgisayarında bulunan bir dizi tuhaf e-postaydı. Dava Ekim 2000’de kapatıldı. ”

Kısa Korkunç Öyküler
Ürpertici Şehir Efsaneleri – Öldürülen Smith Kardeşler

E-postaların geri kalanında kız kardeşler, davanın kapatıldığından ve insanların kendilerini unuttuğundan bahsederler. Hatta ebeveynlerinin de onları unutmak istediklerini söylerler. Bu yüzden onları unutup yeniden başlamaya ve yeni bir bebeğe sahip olmaya karar veren ebeveynlerine kızdıklarını söylerler. Ayrıca ölen kızlarını unutturacak bu bebeğin de John’un kendisi olduğunu iddia ederler. Bu denli kızgın olmalarının başka bir nedeni de ebeveynlerinin, ölen kızlarından yeni oğulları John’a hiç bahsetmemiş olmalarıdır.

Mailde yazanlara daha fazla dayanamayan John Smith, başka biri tarafından dolandırıldığını düşünerek bilgisayarı kapatır. Kızların söylediklerine inanmaz ve cevap olarak onlara öfkeli bir mail gönderir. Mailinde, Smith Kardeşler’in dolandırıcı olduklarını ve kendisiyle hiçbir bağlarının olmadığını söyler. Ayrıca mailde gönderilen gazete makalelerinin de sahte olduğunu ve sırf kendisini kandırabilmek amacıyla gönderildiğini söyler. Son olarak da cehenneme kadar yollarının olduğunu söyleyerek maili gönderir.

Yatak Odasındaki Gizemli Dolap ve Korkunç Yazılar

Korkunç Şehir Efsaneleri
Kısa Şehir Efsaneleri

Maili gönderdikten sonra John oyun oynamaya  karar verir. Bilgisayarda istediği oyunu açarken ekranda “bir e-posta aldınız” yazısı belirir. Hemen gelen maili açan John gözlerine inanamaz çünkü gelen mail Smith Kardeşler’den geliyordur ve şöyledir: “Bize inanmıyorsan, yatak odandaki dolaba bak.” John’un bilgisayarında bulunan son e-posta buydu. Polis, mesajların kendisine gönderenleri izleyemdi çünkü mailin gönderildiği fiziksel yer ilginç bir şekilde aynı evdi ve bu hiç mantıklı değildi. John’un yatak odasındaki dolabın içinde polis dolabın zeminine oyulmuş bir mesaj buldu. Yazı şöyleydi: “Lisa ve Sarah – 1993” Bunun altında “John – 2007” yazan başka bir oyma vardı.

Kimse John’un başına gelenleri tam olarak açıklayamıyor. O sabah John’un ebeveynleri oğullarını uyandırmak için odaya girdiklerinde çocuklarını bulamayınca yatak odası dolabını kontrol ederler ve şok geçirirler. Dolapta gördükleri oğulları ne yazık ki vahşice katledilmiş bir haldedir. Kimse o gece gerçekten ne olduğunu bilmiyor. Polis sadece, John’un bilgisayarında bulduğu şeylere dayanarak hikayenin parçalarını bir araya getirmeye çalışır fakat anlamlı bir öykü çıkartamaz. İki kız kardeş öldürüldükten yıllar sonra, kardeşleri de tam olarak aynı yerde, aynı şekilde öldürülmüştür. Fakat geride kalan tek kanıt birkaç korkutucu e-postadır…

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı