Nostaljik Filmler - Kitaplar

90lar Nostaljik Diziler – Yenilmez Parker Dizisi ( Parker Lewis Can’t Lose )

90lar Nostaljik Diziler – Yenilmez Parker Dizisi ( Parker Lewis Can’t Lose )

90lar Nostaljik Diziler yazı dizininde bugün arşivimden size Yenilmez Parker Dizisi ( Parker Lewis Can’t Lose ) incelemesi ile ilgili bir yazı paylaşmak istiyorum.

Teleon‘un sevilen dizisi “Yenilmez Parker”, ilk yayımlandığı günden bu yana gençlerin en sevdiği dizilerden biri. Kaybetmemeyi ilke edinmiş olan, bir lise öğrencisinin iki arkadaşıyla yaşadığı maceraları anlatan dizi Teleon’da tüm sevimliliğiyle sürüyor. “Ya sistem için çalışırsın, ya da sistemi kendin için çalıştırırsın. Eğer okula gitmek zorundaysan, bunu da eğlenerek yaparsın.” gibi sözleri ile tanınan Parker Lewis yani Yenilmez Parker’ı şimdi gelin daha da yakından tanıyalım.

90lar Nostaljik Diziler - Yenilmez Parker Dizisi ( Parker Lewis Can't Lose )
90lar Nostaljik Diziler – Yenilmez Parker Dizisi ( Parker Lewis Can’t Lose )

Teleon’da Yayımlandığı İlk Günder Beri Büyük İlgi Çeken Parker Lewis Dizisi

Tele10’da yayımlandığı ilk günden beri özellikle gençlerin büyük ilgisini çeken ‘Parker Lewis ‘de, kaybetmemeyi ilke edinmiş Parker rolünü Corin Nemec canlandırırken, Mickey Randall ve Jerry Steiner isimli iki arkadaşını da Wililam Jayne ile Troy Stalen oynuyor. Dizide Parker Santo Domingo Lisesi’nin en haşarı öğrencisidir. Adeta Part Time güvenilir bir dost, Full Time soytarıdır. Başta okul müdürü olmak üzere çevresindeki herkesin dayanma sınırlarını zorlar. Mickey Randall, onun çocukluktan beri en yakın dostudur. Jerry Steiner ise Parker’ın tüm isteklerine ve kaprislerine boyun eğer, ama diğer yandan da Parker’ın tüm ticari sırlarını bilme ayrıcalığına sahiptir.

Parker, dengesinin pek de yerinde olduğu söylenemeyen okul müdürü Bayan Musso’yu (Melanie Chartoff) deli etmek için yaratılmış gibidir. Musso, Parker’ı son derece tehlikeli biri olarak görmekte ve onu okuldan atabilmek için her gün farklı bir yöntem aramaktadır. Ancak her seferinde kahramanımız müdürün tehlikeli ellerinden sıyrılmayı başarır.

Parker’ı canlandıran Corin Nemec küçük yaşından beri oyunculuk yapan, yönetmen bir babanın ve grafik tasarımcısı bir annenin oğlu. Corin, küçük yaşlarında Suziki, McDonald ve Coca Cola gibi büyük firmaların reklam filmlerine çıkarak televizyona geçmiş.

90lar Nostaljik Diziler arasında bugün seçtiğimiz Yenilmez Parker Dizisi ( Parker Lewis Can’t Lose ) hoşunuza gittiyse aşağıdan 90lar’da yayımlanmış eski diziler ile ilgili diğer yazıları da okuyabilirsiniz.

  1- Savcı Dizisi ve Savcı Kadir İnanır
  2-Kurtuluş Dizisi ve Fikriye Hanım Rolüyle Aşkın Nur Yengi
  3-90lar Pop ve Tarkan

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı