Nostaljik Filmler - Kitaplar

Savcı Kadir İnanır -Savcının Tokat Attığı Sahne

Savcı Dizisinde Cübbe Giyen Savcı Kadir İnanır

Eski dergi arşivimden bugün sizinle paylaşacağım yazı Kadir İnanır’ın Savcı olarak rol alıp cübbe giydiği Savcı dizisi ile ilgili olacak. Tokatçı Kadir olarak ün yapmış sanatçı bu dizide de Savcı olarak tokat atmaya devam ediyor. Aşağıda, Savcı Kadir İnanır ‘ın fotoğrafını görebilirsiniz… Kadir İnanır: “Biz dünyada, denenmemişi denedik ve başarılı olduk” diyor

Star 1 ’in en pahalı dizisi olma özelliğine sahip olan “Savcı” dizisi kabuk değiştiriyor. Yönetmenliğini ve baş oyunculuğunu Kadir İnanır’ın üstlendiği dizinin önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan bölümlerinde Kadir İnanır, cübbeyi çıkartıp, bir dedektif gibi adli olaylara çözüm getirmeye başlayacak.

Savcı Dizisi - Savcı Kadir İnanır
Savcı Dizisi – Savcı Kadir İnanır

Savcının Tokat Attığı Sahne

Kadir İnanır o çok bildiğimiz tokat attığı sahneleriyle ünlüdür, bunu hepimiz biliriz. Bu dizide de Kadir İnanır tokat atmaya devam ediyor. Kamuoyunda en çok eleştiri alan Savcının tokat attığı sahne ” devamında son kez cübbe giydiğini belirten Kadir İnanır, “Bundan sonra dizide eski savcı olarak anılacağım. Ben bugüne kadar değinilmemiş, hiç dizi ya da film çekilmemiş olan bir kurumu, savcılığı dizime konu aldım. Ancak senaryodan yana çok sıkıntılarım oldu. Bu nedenle dizinin ilerleyen bölümlerinde savcılıktan istifa ettiğim görülecek. Bugün son kez cübbe giymemin nedeni de budur” diyor.

“Savcı” dizisindeki en büyük sıkıntısının senaryo olduğunu söyleyen Kadir İnanır, bunda da haklı görünüyor. Çünkü dizi, başladığından bu yana dört senaryo yazarı değiştirdi. İlk senaryoyu yazan Tuncer Necmioğlu’ndan sonra “Savcı” için Ahmet Soner, Necmi Onur, Zeynep Avcı ve ekipleri kaleme sarıldılar. Ancak bu değişiklikler de, zor bir tipleme olan savcıya konu üretmekte çözüm olmadı. Şimdi ise senaryoyu Deniz Som ve Tülay Bilginer yazıyorlar. Kadir İnanır artık dedektiflik yapan istifa etmiş bir savcı olarak önümüzdeki günlerde izleyici karşısına çıkacak.

Savcı Kadir İnanır ve Savcı Dizisi ile ilgili yazı hoşunuza gittiyse aşağıdan benzer yazılar okuyabilirsiniz:

  1- Kurtuluş Dizisi ve Atatürk’ün Sevgilisi Fikriye Hanım Rolüyle Aşkın Nur Yengi
  2-90lar Pop’un Kraliçesi Yıldız Tilbe – Ah Delikanlım
  3-90lar Pop ve Tarkan

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı