KORKU HİKAYELERİ

Otostopçu Kız Korku Hikayesi

Otostopçu Kız Korku Hikayesi

Otostopçu kız korku hikayesi geç vakitte eve dönmek zorunda kalan bir kızın otostop çekerek durdurduğu araba yardımıyla evine geri dönmesinin anlatıldığı bir korku hikayesidir. Hikaye ayrıca ünlü şehir efsaneleri arasında gösterildiğinden çoğu kişi tarafından bilinmektedir. Şimdi hikayemize geçelim.

Yeni evli bir çift, Nathan ve Heather, deniz manzarası eşliğinde rüya balaylarını geçirmek üzere Kuzey Kaliforniya sahillerine doğru ilerliyorlardı. Oraya karanlıktan önce varmayı umuyorlardı, ancak karayoluna inen ağır sisten dolayı yavaşlamak zorunda kaldılar. Hava kararmıştı fakat varmalarına daha 1 buçuk saat vardı.

Karayolunda ilerlerken sağ tarafta ilerde beyazlar içinde bir kız fark ederler. Kız otostop çekiyordur. Nathan söylenir: ” Bu saatte böyle ıssız bir yolda başına bir şey gelmeden bu kızın eve varabilmesi mucize olur”. Heather ise Nathan’a katılmayarak ona durması gerektiğini söyledi ve ekledi: “Onu arabaya alıp evine bırakalım yoksa başına kötü bir şey gelebilir.” Heather’ın ısrarına dayanamayan Nathan, kızı arabaya almayı kabul eder.

Otoyolda Otostop Çeken Beyaz Elbiseli Kız

İleride kızın yanında, Nathan arabayı durdurur. Kıza baktıklarında elbisesinin darmadağın bir halde ve yırtık olduğunu görürler. Ayrıca kızın yüzü soluk ve zayıftır. Heather kızı yanına çekip onu eve götürmek istediğini söyler. 20li yaşların başında görünen genç kız Heather’ın teklifini kabul edip ona teşekkür eder ve ekler: “Ailem şimdi çok endişelenmiştir, lütfen hemen eve gidelim.”

Arka koltuğa geçen kıza Nathan nerede yaşadığını sorar. Kız, ona evlerinin sadece 10 mil kadar uzakta olduğunu söyler. Terk edilmiş bir benzin istasyonunu geçtikten hemen sonra gül bahçesi olan beyaz bir evin olduğunu ve bu evde yaşadığını söyler ve ekler : “Ailem beni bekliyor.”

Nathan konuşmasına devam eder fakat ses gelmeyince dikiz aynasından kıza bakar. Kız uyuyakaldığını görünce içinden ” Kim bilir ne kadar o ıssız yolda yürüdü ” diye geçirir. Yaklaşık 15 dakika sonra Nathan harap bitap bir servis istasyonu görür ve kıza, bahsettiği benzin istasyonunun bu gördükleri istasyon olup olmadığını sorar. Tekrar ses gelmeyince arkasına döner ve şok olur çünkü kız yoktur. Nathan’a kızın kaybolduğunu söyler. Nathan dönüp arka koltuğa baktığında gerçekten de kızın arabada olmadığını görür.

Arabanın Arka Koltuğunda Kaybolan Kız

Otostopçu Kız Korku Hikayesi
Otostopçu Kız Korku Hikayesi

Nathan çevreyi incelemek için arabayı durdurur ve Heather ile birlikte arabadan çıkıp geldikleri yola doğru bakarlar. Tam o sırada önlerindeki beyaz evin ışığı yanar ve bir çift verandaya çıkar. Verandadaki adam çifte seslenir:  “Arabanız mı bozuldu? Yardım edebileceğimiz bir şey var mı?” Korkmuş bir şekilde Nathan cevap verir : “Bilemiyorum, yolda giderken genç bir kız gördük ve gece vakti başına bir şey gelmesin diye onu arabaya aldık” Verandadaki adam tekrar seslenir: ” Size bu adresi verdi ve onu eve götürmenizi istedi değil mi?” Nathan adamın dediklerini onaylar şekilde başını sallar.

Verandada duran kadın daha fazla dayanamayarak ağlamaya başlar. Adam yanında duran eşini teselli etmek ister gibi ona sarılır ve Nathan’a dönerek: Yaşadıklarınıza tamamen inanıyorum. Gördüğünüz kız bizim kızımızdı. Onun adı Diane, bugün onun ölüm yıl dönümü. Yedi yıl önce bugün otoyolda ona bir araba çarptı ve onu bizden aldı. Kazayı yapan kişi hala bulunamadı. O günden sonra aynı hikaye ile evimizin önünde duran birçok kişi oldu. Anlattıkları hikayeler, hepsi aynıydı. Hepsinde kızımız bizim onu beklediğimizi ve endişelendiğimiz için bir an önce eve dönmesi gerektiğini söylüyor. Sanırım katil bulunana dek bu böyle sürecek, kızımın ruhunun huzur bulması için katilin bulunmasını bekliyoruz. Yaşadıklarımız çok ağır.

Hayalet Otostopçu – Beyaz Elbiseli Genç Kız

Otostopçu Kız Korku Hikayesi Benzeri Hikayeler Okumak İçin Aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

1-Evde Tek Kalan Kız Korku Hikayesi
2-Aynalı Ev Şehir Efsanesi
3-En Korkunç Hikayeler – Elisa Lam Cinayeti

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı