KORKU HİKAYELERİ

Yaşanmış sıradışı olaylar – Yaşanmış Korkunç Olaylar

Gerçekten Yaşanmış Sıradışı Olaylar – Yaşanmış Korkunç Olaylar

Gerçekten yaşanmış sıradışı olaylar, yaşanmış korkunç olaylar yazı dizimizde bugün, çekilen bir film setinde yaşanılan  esrarengiz olaylar anlatılmıştır.  Söz konusu tuhaf olaylar “Üç Adam Bir Bebek” adlı filmde yaşanmıştır. Hikayeye geçmeden önce biraz filme değinelim. Tom Selleck, Steve Guttenberg ve Ted Danson’un başrollerini oynadıkları film 1987 yılında çekilmeye başlanmıştır. Söz konusu Üç Adam Bir Bebek filminin yönetmeni aslında iyi tanıdığımız biri. Kendisi “Uzay Yolu” dizisinin uzun kulaklı Mr. Spock ‘ı yani Leonard Nimoy. Şimdi gerçekten yaşanmış sıradışı olaylar neler, bakalım.Baştan söyleyelim korku hikayeleri sizi ürkütüyorsa bu yazıyı okumayın

Film ağırlıklı olarak bir evde geçer. Bu ev filmin çekimi için sıradan bir kadından kiralanmıştır. İki ay süresince çekimler ve montajla uğraşılmış ve sonrasında Üç Adam Bir Bebek filminin ilk çekimi yapılmıştır. Normal akışında seyreden olaylar sonrası filmin yapılacağı güne gelinir. Filmin galasında oyuncuların yanı sıra evi kiralanan kadın da bulunuyordur, yani Bayan Sheena Sand.

Üç Adam Bir Bebek Filminde Görülen Hayalet Çocuk

Filmin kısa gösterimi esnasında salondan bir çığlık yükselir ve akabinde hemen film durdurulur. Bayan Sand bayılmıştır, ayıldıktan sonra panik içinde kalkmaya çalışır ve filmin belli bir kısmını tekrar görmek ister. Kendisine nedeni sorulduğunda ise ağlayarak, filmin içinde geçen sene ölen oğlunun görüntüsünü gördüğünü söyler. Önce buna kimse inanmaz, ama galadan sonra film tekrar oynatıldığında, kadının doğru söylediği anlaşılır. Akabinde durdurulan filmin o sahnesinde perdenin arkasından küçük bir oğlan çocuğunun baktığı çok net bir biçimde görülür.

Gerçekten Yaşanmış Sıradışı Olaylar - Yaşanmış Korkunç Olaylar
Gerçekten Yaşanmış Sıradışı Olaylar – Yaşanmış Korkunç Olaylar

Hemen araştırma yapılır ve Bayan Sand ’in oğlunun resimleri ile karşılaştırılınca kadının doğru söylediği anlaşılır. Ne film çekilirken ne de montaj yapılırken hiç kimse bu görüntüyü görmemiştir, hatta Yönetmen Nimoy dahi fark edememiştir. Ölen çocuğunu, ölümünden sonra çekilmeye başlanılan filmde gören anne ise bu paranormal olayın etkisinden uzun süre kurtulamamıştır.

Benzer Gerçekten Yaşanmış Korkunç Olaylar İçin:

1-“Teşekkür Ederim Babacığım” Korku Hikayesi
2-Geçek Kısa Şehit Hikayeleri
3-Elke Sommer’in Lanetli Evinin Gerçek Öyküsü

Yaşanmış Ölü Çocuk Kısa Korku Hikayesi paranormal karakteri Bayan Sand’in ölen çocuğunun göründüğü sahneyi buraya tıklayarak Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı