ESKİ REKLAMLAR

Nostaljik Lüks Sabun Reklamı

Eski Lüks Sabun Reklamı

Eski Lüks Sabun Reklamı (1960)…Michele Morgan: “Ben, Lüks tuvalet sabunu kullanırım”, diyor.

Siz de Lüks Tuvalet Sabunu güzellik bakımını tatbik ettiğiniz takdirde Michele Morgan ve birçok sinema yıldızı gibi daima güzel olursunuz. Lüks tuvalet sabununun sırrı köpüğündedir: bol, yumuşak, koyu bir köpük. Fevkalade tesiri sayesinde, cildiniz daha yumuşak, daha pürüzsüz olur ve uzun zaman taravetini muhafaza eder. Ve yıkanmanın zevki Lüks tuvalet sabununun nefis kokusu ile daha da artar. O halde, siz de sinema yıldızlarının onda dokuzu gibi Lüks tuvalet sabunu kullanınız.

1960lı yıllarda yayımlanan bu Lüks sabun reklamı gerçekten de ilginç. Bu kadar sallama reklam metnine inanmış mıyızdır bilmiyorum ama sinema yıldızlarının 9/10unun lüks sabun kullandığını ortaya çıkartmak kolay olmasa gerek.

Eski Lüks Sabun Reklamı (1960)
Eski Lüks Sabun Reklamı (1960)

Brigitte Bardot 1958 Lüks Sabun Reklamı… Brigitte Bardot, cazip sinema yıldızı diyor ki: “Ben Lüks tuvalet sabunu kullanırım.” Dünyanın en güzel kadını da bilir ki bir kadın için en kıymetli varlık temiz bir tendir. Sinema yıldızlarından onda dokuzu da, günlük tuvaletleri İçin, saf va latif olan LÜKS tuvalet sabununa güvenirler. İyi bir tuvalet sabunu olan LÜKS’ün tonik tesirile cildlerinin tamamen şeffaf kaldığını, lâtif ve hoş bir revnak peyda ettiğini bilirler. Daima LÜKS tuvalet sabununu kullanınız. Temiz ve güzel bir tene sahip olursunuz. Bu güzellik sabununun enfes kokusunu çok beğeneceksiniz…2120 Sinema Yıldızının tercih ettiği Güzellik Sabunu

Eski Lüks Sabun Reklamı (1958)
Eski Lüks Sabun Reklamı (1958)

1960lı yıllar Lüks Sabun Reklamı….Ludmilla Tcherina diyor ki:

Nostaljik Lüx Sabun Reklamı(1961)
Nostaljik Lüx Sabun Reklamı(1961)

1973 Yılı Fatma Girik ‘li Nostaljik Lux Sabun Reklamı

Eski Lux Sabun Reklamı (1973)
Eski Lux Sabun Reklamı (1973)
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı