KORKU HİKAYELERİ

Teşekkür Ederim Babacığım

Kısa Korku Hikayeleri – Teşekkür Ederim Babacığım

Teşekkür ederim babacığım kısa korku hikayeleri kategorisinde, bir gurup çocuğun terk edilmiş bir eve girip evde buldukları eski bir kaset üzerinden gelişen korkunç olayların anlatıldığı kısa korku hikayesidir. Söylentilere göre hikayede anlatılan korkunç olay Japonya’da gerçekten yaşanmış. Hikayeyi olayı yaşayan kişinin üzerinden size anlatmaya çalışacağım. Bu arada bana ait diğer kısa korku hikayeleri için aşağıda linkler bulunmakta, dilerseniz onları da okuyabilirsiniz.

Video Kaset Korku Hikayesi

Ben ortaokuldayken yaşadığımız muhitte terk edilmiş eski bir ev vardı. Duvarlarında sarmaşıkların kol gezdiği çatısının bazı noktalarında çöküklerin olduğu harabe bir yerdi burası.

Bir gün sınıf arkadaşlarımla bu terkedilmiş eve girmeye karar verdik. İçini araştırmak için gireceğimiz bu eve girerken kimsenin bizi görmemesi için giriş saatimizi akşam 8 gibi ayarladık. Harabe eve geldiğimizde güneş batıyordu. Önce evin giriş kapısından girmeye çalıştık fakat kapı kilitli olduğu için üst katın penceresine tırmandık ve oradan içeri girmeyi başardık.

Fenerimizi açıp oda oda gezmeye başladık. Odanın duvarlarına tuhaf bir şekilde asılmış birçok oyuncak bebek gördük. Nedenini anlayamadığımız bu görüntü bizi ürkütmüştü. İçeri girerken duyduğumuz heyecan yerini tedirginliğe bırakmıştı, hepimiz gerilmiştik. Birbirimizle konuşmadan diğer odaları gezmeye devam ettik ortamda tuhaf bir sessizlik vardı.

Arkadaşlarımın çoğu korktukları için eve gitmek istediler fakat onları biraz daha evde kalıp araştırmaya devam etmeye ikna ettim. Evin ön cephesine bakan küçük bir odaya geldiğimizde boş odanın ortasında bir masa olduğunu fark ettik. Odadan içeri girerken bastığımız yerlerdeki eski ahşap parkelerin çıkarttığı sesler ortamı daha da geriyordu.

Terk Edilmiş Halde Bulunan Mektup ve Kaset

Masaya yanaştığımızda masanın üzerinde birtakım şeyler olduğunu gördük. İyice yaklaştığımızda bunların bir mektup ve kaset olduğunu fark ettik. Mektupta “Teşekkür ederim babacığım” yazıyordu.

Yazıyı gördüğümde o kadar ürperdim ki hemen burayı terk etmek istedim. Sonrasında evden apar topar çıktık, herkes rahat bir nefes almıştı. Eve dönüş yolunda bir arkadaşımla, mektup ve yanı başında bulduğumuz kasetin neden orada öylece duruyor olduğuyla ilgili fikir yürütmeye çalıştık.

Kısa Korku Hikayeleri Yaşanmış
Kısa Korku Hikayeleri Yaşanmış

Arkadaşıma “Bu ne demek oluyor şimdi?” diye sordum. O da bu olaya bir anlam veremediğini fakat terk edilmiş evden ayrılmadan önce kaseti yanına aldığını söyledi.

Kaseti alıp evime geçtik. İçinde ne olduğunu merak ettiğimiz için kaseti hemen kasetçalara takıp dinlemeye başladık.

Yaklaşık 10 dakka boyunca kaseti dinledik ama içinde anlam verebildiğimiz hiçbir ses yoktu, tam anlamıyla derin bir sessizliği dinliyorduk. Bir süre daha dinledikten sonra kasetin içinde hiçbir şey olmadığına karar verdik ve kanepeye uzanıp çizgi roman okumaya karar verdik fakat kasetçaları açık unutmuştuk.

Ve sonra birden kasetçalardan bir kadın sesi duyduk. Tüylerimiz diken diken olmuştu çünkü kasetten gelen ses şöyleydi “Teşekkür ederim babacığım beni öldürdüğün için “

Benzer kısa korku hikayeleri için:

1-Elke Sommer’in Lanetli Evi
2-Cinli Korku Hikayeleri – Mr. Widemouth
3-Yuki’nin Video Kamerası

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı