KORKU HİKAYELERİ

Cep Telefonu Kısa Korku Hikayesi

Çok Korkunç Hikayeler 18+

Cep Telefonu kısa korku hikayesi, bir kadının çocuğuna oynaması için verdiği cep telefonunda rahatsız edici bir şeyi fark etmesi ile ilgili çok korkunç hikayeler arasında gösterilen bir öyküdür. Okumadan önce şu uyarıyı yapmamda fayda var, bu korkutucu hikaye 8 yaş üstü kişilerin okumasına uygundur. Küçük çocuklar veya paranormal gizemli olaylardan kötü şekilde etkilenebilecek kişilerin okumasına uygun değildir. Korku hikayeleri kısa olduğunda pek etkileyici olmamakla birlikte bu hikaye bu varsayımı bozar nitelikte. Şimdi gelin korku hikayeleri kısa ve gerçek olduğunda sizi nasıl etkiliyor deneyimleyin.

Korku Hikayeleri Kısa
Korku Hikayeleri Kısa

Cep Telefonu Kısa Korku Hikayesi

6 yaşında çocuğu olan bir kadın vardır. Bir gün kadın yeni bir cep telefonu satın alır sonra eve gelir ve telefonu mutfak masasının üzerine bırakıp yemek yapmaya başlar. Telefonu gören çocuk onla oynamak için annesinden izin ister. Annesi, kimseyi aramaması ve hiçbir mesajı silmemesi karşılığı telefonu oynaması için çocuğa verir. Çocuk annesinin koyduğu şartı kabul eder ve telefonla oynamak için yatak odasına geçer.

Akşam 10 gibi annesi çocuğunun odasına çıkar telefonu almak için. Yukarı çıktığında çocuğunu uyuyor olarak bulur. Fakat cep telefonu yanında değil yatağın uzağında yerde durmaktadır. Annesi telefonu alır ve çocuğunun telefonda herhangi bir şeyi silip silmediğini kontrol eder. Telefon ekran temasının ve zil tonunun değişimi gibi birkaç küçük değişikliği fark eden kadın telefona bakmaya devam eder.

Galeri kısmına geldiğinde çocuğunun cep telefonu ile birkaç fotoğraf çektiğini fark eder. Yeni çekilen fotoğrafların olduğu dosyaya gelip içindeki fotoğraflara bakar fakat buz kesilir, inanamaz. Çekilen fotoğrafta çocuğu arka planda yatakta uyuyordur. Kadını dehşete düşüren şey ise fotoğrafın sol tarafında fotoğrafı çocuğa da içine alacak şekilde çeken varlıktır.

Cep telefonu kısa korku hikayesi
Cep telefonu kısa korku hikayesi

Fotoğrafta görüleceği üzeri fotoğrafı çeken kişi yaşlı bir grotesk’tir… Hikayemiz hoşunuza gittiyse mutlaka lanetli cep telefon numaraları ile ilgili hikayemizi de okuyun.

Not: Groteskler vücutları deformasyona uğramış farklı görünüşe sahip kişilere verilen genel addır.

İlgili diğer kısa korku hikayeleri için:

1-Dünyanın En Korkunç Resmi

2-Gerçek Korku Hikayeleri +18 – Elke Sommer ve Joe Hyams Tarafından Yaşınmış Tuhaf Olaylar

3-Korku Seansı Filminin Lanetli Bebeği Annabelle ‘in Gerçek Öyküsü

Şayet Tuhaf Bir Aşk Hikayesi Okumak İstiyorsanız:

Korkunç Bir Aşk Hikayesi

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı